Teknik İnşaat olarak 1997 yılından buyana öncelikle İstanbul Anadolu yakası olmak üzere tüm Türkiye genelinde yerli ve ithal cam tuğla, cam parke ve cam mozaik ürünlerini Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarına, kamu kurumlarına, mimarlara, mütahitlere ve şahıslara satışını ve uygulamasını yapmaktayız.

 Cam Mozaiklerini dış cepheler, yüzme havuzları, saunalar,banyolar, mutfaklar, okulların dış cephe ve koridorları, laboratuarlar, hastaneler, iş merkezleri v.b. dış ve iç mekanlarda sanatsal bir çalışmayla estetik ve güzelliği ortaya çıkararak beğeninize sunulur. Cam Mozaik olarak her türlü resim yazı amblem motif logo ve özel tasarımların profesyonel kadromuz ile satış ve uygulamasını yapmaktayız. Satışını yaptığımız cam mozaikler 17x17 mm, 23x23 mm, 48x48 mm ebatlarında olup kağıtlı veya fileli olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

 Teknik inşaat olarak cam tuğla ve cam parke ürünlerinde, yerli ve ithal olmak üzere her türlü ürünün, profesyonel kadromuz ile ölçüm ve fizibilitesini yaptıktan sonra, satış ve uygulamasını yaparak müşteri memnuniyeti ilke edindik.

 Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek bizleri mutlu edecektir...


Saygılarımızla;

Tahsin TEKİNIRK
TEKNİK İNŞAAT